\ اخبار ویروس کرونا

اخبار ویروس کرونا

5 فروردين

کاهش ساعات کاری بنادر لافت و شهید ذاکری از آغاز بحران کروناویروس

رییس کمیته خدمات حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از کاهش ساعات کاری بنادر لافت و شهید ذاکری از آغاز اعلام محدودیت ناشی از بحران کرونا خبر داد.

ادامه خبر
4 فروردين

سازمان منطقه آزاد قشم حامی صنعت گردشگری منطقه

رییس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از سیاست های حمایتی سازمان منطقه آزاد قشم از صنعت گردشگری منطقه در ایام پساکرونا خبر داد.

ادامه خبر
2 فروردين

عدم پذیرش مهمان های نوروزی از سوی مراکز اقامتی منطقه آزاد قشم

جامعه هتل‌ داران قشم در اقدامی خودجوش با صدور بیانیه ای از عدم پذیرش مهمان های نوروزی توسط مراکز اقامتی منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
2 فروردين

توزیع ۲۰۰ ماسک بین نانوایی های سطح شهر قشم

رئیس اصناف مدیریت امور شهری، روستایی و اصناف سازمان‌منطقه آزاد قشم از اهدای ۲۰۰ ماسک رایگان بین پنج باب نانوایی در سطح شهر قشم خبر داد.

ادامه خبر
2 فروردين

آمادگی۱۰۰ درصدی بیمارستان جی جیان منطقه آزاد قشم برای پذیرش تمامی بیماران دیالیزی جزیره

بیمارستان خلیج فارس روستای جی جیان با اعمال ضوابط سختگیرانه بهداشت محیطی برای پذیرش بیماران دیالیزی به آمادگی ۱۰۰ درصدی رسید.

ادامه خبر
1 فروردين

ثبت 14مورد مثبت و 60 مورد منفی تست کرونا در قشم تا آخرین روز سال ۹۸

مدیر شبکه بهداشت و درمان و سخنگوی ستاد بحران کرونای شهرستان قشم از ثبت 14 مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: 60 مورد از نمونه های فرستاده شده نیز منفی اعلام شده است.

ادامه خبر
1 فروردين

هیچ خودروی سواری به قشم وارد نمی شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در پی انتشار شایعاتی مبنی بر ورود حجم وسیعی از مسافران به جزیره قشم اعلام کرد: تنها خودروهای خدماتی و باربری شامل تریلر، کامیونت و وانت بار ویژه حمل کالاهای اساسی و مورد نیاز روزانه مردم اجازه ورود به جزیره دارند.

ادامه خبر
29 اسفند

مجوز تردد از اسکله شهید حقانی به قشم داشتن کارت شهروندی است

نماینده ستاد اجرای خدمات سفر قشم در استان هرمزگان از کارت شهروندی به عنوان تنها مجوز تردد افراد از اسکله شهید حقانی شهر بندرعباس به اسکله شهید ذاکری شهر قشم یاد کرد.

ادامه خبر
29 اسفند

اهدا ۲۰۰ دست گان به کادر درمان بیمارستان پیامبر اعظم(ص)

منطقه آزاد قشم 200 دست از لباس های ویژه ‍پزشکی(گان) که در جزیره تولید شده به کادر درمانی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) اهدا کرد.

ادامه خبر
29 اسفند

مصرف بیش از 290 هزار لیتر آب ژاول برای گندزدایی سطح شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از مصرف بیش از 290 هزار لیتر آب ژاول برای گندزدایی سطح شهر قشم با کمک بیش از ۴۰ نیروی خدماتی و آتش نشانی به صورت روزانه خبر داد.

ادامه خبر
27 اسفند

برگزاری جلسه هماهنگی آماده سازی نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا در قشم

با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان و نمایندگان شبکه بهداشت و درمان و نیروهای سپاه شهرستان، جلسه هماهنگی و تعیین وضعیت نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا در قشم مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه خبر
26 اسفند

هیچ مورد مثبتی در روستاها وجود ندارد / 12 مورد مثبت کرونا در قشم بهبود یافتند

سخنگوی ستاد کرونای شهرستان قشم گفت: تاکنون هیچ مورد مثبتی از ابتلا به بیماری کرونا در روستاهای جزیره قشم گزارش نشده است.

ادامه خبر
49 - 60 of 82

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد