\ اخبار ویروس کرونا

اخبار ویروس کرونا

11 فروردين

منطقه آزاد قشم به کمپین "نه به تحریم و نه به کرونا" پیوست

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور بانوان و خانواده از همراهی منطقه آزاد قشم با کمپین "نه به تحریم و نه به کرونا" خبر داد.

ادامه خبر
10 فروردين

ثبت نام بیش از 500 قشموند در "سامانه کیا"

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ثبت نام بیش از 500 قشموند در "سامانه کیا" و صدور مجوز ورود برای 70 نفر از قشموندان در سفر از طریق مبادی سه گانه منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
10 فروردين

کشف و امحاء سه و نیم تُن اقلام خوراکی تاریخ مصرف گذشته، نتیجه 11 روز بازرسی از اصناف شهرها و روستاهای قشم

رییس کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی، عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از کشف و امحاء حدود سه و نیم تن اقلام خوراکی تاریخ مصرف گذشته شامل یک هزار و ۸57 کیلوگرم مواد غذایی و یک هزار و 560 لیتر نوشیدنی و صدور چهار مورد حکم پلمب و 15 مورد حکم تعلیق فعالیت برای واحدهای متخلف قشم در طول 11روز منتهی به 9 فروردین 99 خبر داد.

ادامه خبر
9 فروردين

خروج خودروهای سواری پلاک قشم ممنوع شد

رییس کمیته خدمات حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: برابر ابلاغ ستاد استاني مقابله با شيوع بيماري كرونا خروج خودروهای ساکنان جزیره از طریق بندر لافت تا پایان طرح فاصله گذاری اجتماعی ممنوع است.

ادامه خبر
8 فروردين

سامانه ورود قشموندان "کیا" آغاز به کار کرد

رییس کمیته برنامه ریزی و آمار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از آغاز به کار سامانه ورود قشموندان "کیا" با هدف نظارت بر ورود قشموندان و کنترل و پیشگیری از شیوع کروناویروس خبر داد.

ادامه خبر
8 فروردين

برگزاری مانور گشت دریایی جلوگیری از تردد قایق های غیرمجاز

رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از برگزاری مانور گشت دریایی با هدف جلوگیری از تردد قایق های غیرمجاز در راستای تامین سلامت و بهداشت در ایام پیشگیری از شیوع کروناویروس و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
8 فروردين

سامانه کیا باهدف کنترل موج بازگشت قشموندان طراحی شد

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از طراحی سامانه کیا به منظور کنترل موج بازگشت قشموندان به جزیره قشم و به عنوان نخستین سامانه پایش سفر در کشور خبر داد.

ادامه خبر
7 فروردين

غربالگری ۹۶ درصد از جمعیت شهرستان قشم توسط سامانه ۴۰۳۰

رییس کمیته خدمات بهداشتی و سلامت ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از غربالگری ۱۴۷ هزار و ۴۵۴ نفر معادل ۹۶ درصد از جمعیت شهرستان قشم توسط سامانه ارتباطی ۴۰۳۰ خبر داد.

ادامه خبر
6 فروردين

۴مورد مثبت به کروناویروس در قشم

رییس کمیته خدمات بهداشتی و سلامت ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از افزایش آمار بیماران مبتلا به کروناویروس در شهرستان قشم با ۴ تست مثبت جدید خبر داد.

ادامه خبر
6 فروردين

بازدید نمایندگان ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از بنادر مسافری و مراکز پرتردد

رییس کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم و تیم همراه از روند تردد و غربالگری مسافران در بندر شهید ذاکری، کمپ پارک ها و کلوپ های غواصی بازدید کردند.

ادامه خبر
6 فروردين

آغاز طرح مسابقات نوروزی "درخانه بمانیم"

مدیر اجتماعی و سلامت و مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور بانوان و خانواده ازآغاز طرح مسابقات نوروزی با هدف افزایش روحیه نشاط و سرگرمی خانواده در ایام بحران شیوع کروناویروس خبر داد.

ادامه خبر
5 فروردين

ورود به جزایر ناز و ساحل ریگو قشم ممنوع است

مدیر امور درگهان منطقه آزاد قشم گفت: طبق مصوبات ستاد بحران کرونای قشم ورود افراد، خودرو و هرگونه وسایل نقلیه به محدوده سواحل، سایت و جزایر ناز و همچنین ساحل گردشگری ریگو قشم ممنوع است.

ادامه خبر
37 - 48 of 82

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد