\ اخبار ویروس کرونا

اخبار ویروس کرونا

13 فروردين

کارکنان صنوف فرهنگی هنری بیمه بیکاری می گیرند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص بیمه بیکاری به کارکنان صنوف فرهنگی-هنری که به دلیل شیوع بیماری کروناویروس فعالیت هایشان متوقف شده، خبر داد.

ادامه خبر
13 فروردين

اطلاع رسانی پیشگیری از کرونا مهمترین هدفگذاری ستاد

رییس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد خدمات سفر قشم گفت: به رغم آمادگی کامل و گسترده این کمیته برای استقبال بی نظیر از مسافران و گردشگران نوروزی قشم، با شروع بحران شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و قشم، اطلاع رسانی در خصوص پیشگیری از شیوع این ویروس به عنوان هدفگذاری اصلی ستاد، در دستور کار این کمیته قرار گرفت.

ادامه خبر
13 فروردين

امکان سنجی ظرفیت اماکن اقامتی جزیره در سنگر پشتیبانی

رییس کمیته خدمات اسکان و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از امکان سنجی، آماده سازی و ساماندهی برخی اماکن اقامتی به منظور تبدیل شدن به نقاهتگاه جهت میزبانی از بیماران ترخیص شده از بیمارستان و نیازمند به حفظ قرنطینه تا بهبودی کامل با نظارت کامل اعضای این کمیته خبر داد.

ادامه خبر
12 فروردين

اعتبار مجوزهای فرهنگی تا پایان خرداد ماه تمدید می شود

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از تمدید اعتبار مجوزهای صادره از سوی این ارگان تا پایان خرداد ماه در راستای عمل به طرح فاصله گذاری اجتماعی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

ادامه خبر
12 فروردين

ساماندهی خدمات و امکانات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم

رییس کمیته تشریفات و رویدادهای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، ساماندهی خدمات و ارایه امکانات و هماهنگی های لازم برای کمیته های ۱۰گانه این ستاد را جزو بخشی از وظایف کمیته تشریفات معرفی کرد.

ادامه خبر
12 فروردين

افزایش ضریب ایمنی و سلامت پاکبانان و نیروهای فضای سبز قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تامین تجهیزات و اقلام بهداشتی مورد نیاز برای افزایش ضریب ایمنی و سلامت پاکبانان و نیروهای فضای سبز قشم باهدف مبارزه و پیشگیری از گسترش بیماری کووید ۱۹ خبر داد و بر ضرورت همکاری ارگان های دولتی و خصوصی در این بخش تاکید کرد.

ادامه خبر
12 فروردين

برگزاری نمایشگاه گروهی آثار تجسمی جزیره قشم با موضوع انسان و کرونا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری‌ نمایشگاه گروهی آثار تجسمی هنرمندان جزیره قشم از سوی انجمن تجسمی این اداره کل در راستای پیوستن به کمپین ملی مبارزه با کرونا و در خانه ماندن خبر داد.

ادامه خبر
12 فروردين

ثبت و کنترل تردد قشموندان به داخل و خارج جزیره

رییس کمیته برنامه ریزی و آمار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ثبت و کنترل تردد قشموندان به داخل و خارج جزیره توسط سامانه کیا با هدف اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا رفع مشکل شیوع کرونا و به ویژه در ایام نوروز خبر داد.

ادامه خبر
12 فروردين

آمار ابتلا به کروناویروس در قشم به 21 نفر رسید

رییس کمیته خدمات بهداشتی و سلامت ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از افزایش آمار بیماران مبتلا به کووید 19 در شهرستان قشم خبر داد.

ادامه خبر
12 فروردين

نقش پررنگ کتاب در پر کردن اوقات فراغت قشموندان

رئیس اداره ویژه کتابخانه های عمومی شهرستان قشم گفت: کرونا نه تنها فعالیت های ترویجی و کتابخوانی را در قشم نتوانسته تعطیل کند بلکه نقش کتاب را در پر کردن اوقات فراغت شهروندان گرامی قشم بیش از پیش نمایان ساخته است.

ادامه خبر
11 فروردين

تعطیلی تمامی پارک های ساحلی و بوستان های شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در راستای تصمیمات اخذ شده توسط ستاد پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای کاهش زنجیره انتقال این ویروس، از اقدامات لازم به منظور تعطیلی پارک های ساحلی و بوستان‌های سطح شهر‌ قشم خبر داد.

ادامه خبر
11 فروردين

فعالیت بخش عمده ای از اصناف و مشاغل در جزیره قشم تعطیل یا محدود شد

رییس کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: فعالیت بخش عمده ای از اصناف و مشاغل در جزیره قشم همانند همه شهرهای کشور براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و دستور ریاست جمهوری اسلامی ایران تعطیل یا محدود شد.

ادامه خبر
25 - 36 of 82

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد