خدمات

23 فروردين

رفع تصرف 7973مترمربع اراضی قشم

مشاور امنیتی و انتظامی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هفت هزار و ۹۷۳ متر مربع اراضی ملی و دولتی در قشم با هدف صیانت از بیت المال و ثروت ملی در 20 روز اول سال ۱۳۹۹ رفع تصرف شد.

ادامه خبر
18 فروردين

ایجاد 6055 فرصت شغلی در سال 98

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بر اساس سیاست ها و پیگیری های رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در سال 98 افزون بر 6 هزار و 55 فرصت شغلی در قشم ایجاد شد.

ادامه خبر
18 فروردين

تردد 286هزار مسافر به قشم از طریق 17هزار دستگاه اتوبوس در سال 98

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم گفت: در طول سال 98 افزون بر 286هزار و 713نفر مسافر از طریق 16هزار و 996 دستگاه اتوبوس به جزیره قشم تردد کردند.

ادامه خبر
16 فروردين

نظارت مستمر بر مبادی ترددی جزیره قشم

رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ادامه نظارت بر مبادی ورودی جزیره و ورود و خروج شهرها و روستاهای قشم با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان خبر داد.

ادامه خبر
15 فروردين

ضد عفونی ۲۵۰ سطل زباله در سه شهرک قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از ضدعفونی افزون بر ۲۵۰سطل زباله در سه شهرک شهر قشم طی یک روز با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

ادامه خبر
14 فروردين

رفع تصرف بیش از 200هزار مترمربع از اراضی ملی قشم در سال 98

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 200هزار و 401مترمربع از اراضی ملی جزیره قشم به ارزش 208میلیارد و 518میلیون و 29هزار و 500 ریال در طول سال 1398 رفع تصرف شد.

ادامه خبر
12 فروردين

ساماندهی خدمات و امکانات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم

رییس کمیته تشریفات و رویدادهای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، ساماندهی خدمات و ارایه امکانات و هماهنگی های لازم برای کمیته های ۱۰گانه این ستاد را جزو بخشی از وظایف کمیته تشریفات معرفی کرد.

ادامه خبر
11 فروردين

آمادگی 250 نیروی خدماتی برای کاهش آسیب های احتمالی ناشی از بارندگی

مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی کامل 250 نیروی خدماتی برای کاهش آسیب های احتمالی ناشی از بارندگی در هفته جاری خبر داد.

ادامه خبر
10 فروردين

کشف و امحاء سه و نیم تُن اقلام خوراکی تاریخ مصرف گذشته، نتیجه 11 روز بازرسی از اصناف شهرها و روستاهای قشم

رییس کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی، عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از کشف و امحاء حدود سه و نیم تن اقلام خوراکی تاریخ مصرف گذشته شامل یک هزار و ۸57 کیلوگرم مواد غذایی و یک هزار و 560 لیتر نوشیدنی و صدور چهار مورد حکم پلمب و 15 مورد حکم تعلیق فعالیت برای واحدهای متخلف قشم در طول 11روز منتهی به 9 فروردین 99 خبر داد.

ادامه خبر
7 فروردين

ورود 459 قشموند و خروج 616 مسافر

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم از ورود 459 قشموند و خروج 616 مسافر و قشموند در هفته نخست فروردین ماه امسال از طریق مسیر هوایی خبر داد.

ادامه خبر
3 فروردين

یک پلمب و13 مورد تعلیق و اخطار کتبی، نتیجه سه روز بازرسی از اصناف قشم

رییس کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی، عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: از 76 مورد بازدید انجام شده از صنوف، مراکز پذیرایی، اماکن اقامتی و سایر تاسیسات گردشگری قشم، یک مورد پلمب بر حسب دستور مقام قضایی، چهار مورد تعلیق فعالیت، 9مورد اخطار کتبی و 39 مورد تذکر شفاهی انجام و صادر شد.

ادامه خبر
2 فروردين

راه اندازی سامانه راستی آزمایی حمل و نقل در منطقه آزاد قشم

مدیر حمل و نقل و امور پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم از راه اندازی سامانه راستی آزمایی حمل و نقل در این منطقه برای نخستین بار در کشور خبر داد.

ادامه خبر
61 - 72 of 177

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد