خدمات

14 مرداد

120 مترمربع اراضی ملی در روستای گوری رفع تصرف شد

مسوول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف از اراضی ملی به ارزش بیش از 240 میلیون ریال در روستای گوری جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
12 مرداد

ایفای نقش منطقه آزاد قشم در ارتقای امنیت جزیره

سخنگوی منطقه آزاد قشم گفت: این سازمان در راستای نقش آفرینی برای ارتقای امنیت جزیره تعداد ۱۰ دستگاه موتورسیکلت به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را در اختیار نیروی انتظامی قرار داد.

ادامه خبر
28 تير

آغاز عملیات اجرایی کانال‌های دفع آب‌های سطحی درگهان / زیباسازی فضای روستایی شروع شد

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات اجرایی کانال‌های دفع آب‌های سطحی شهر درگهان و زیباسازی فضای روستاهای تحت پوشش این مدیریت خبر داد.

ادامه خبر
18 تير

انعقاد تفاهم نامه همکاری در حوزه های عمرانی، اقتصادی و گردشگری طولای قشم

تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی و گردشگری طولای قشم از سوی مديریت امور درگهان با دهيار و اعضای شوراي این روستا منعقد شد.

ادامه خبر
26 خرداد

آغاز پرداخت وام مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در منطقه آزاد قشم / 501 بنگاه اقتصادی مشمول دریافت تسهیلات حمایتی شدند

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از 501 مجموعه اقتصادی و تولیدی که مشمول استفاده از تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در محدوده منطقه آزاد قشم، تاکنون 19 بنگاه برای دریافت تسهیلات به بانک های قشم معرفی شده اند.

ادامه خبر
21 ارديبهشت

حمایت منطقه آزاد قشم از فعالیت های کمیته امداد

مدير كميته امداد امام خميني(ره) شهرستان قشم در مراسم افطاری و تکریم ایتام در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) گفت: منطقه آزاد قشم از زمن حضور حمیدرضا مومنی در سمت مدیرعاملی این سازمان، همراه و حامی نیازمندان جزیره بوده است.

ادامه خبر
17 ارديبهشت

شفاف سازی اطلاعات با استفاده از تکنولوژی روز

مدیر طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد قشم از توسعه خدمات نرم افزاری و شفاف سازی اطلاعات عملکرد بودجه با استفاده از تکنولوژی روز به عنوان یکی از مهم ترین عملکردهای سال گذشته این مدیریت خبر داد.

ادامه خبر
15 ارديبهشت

جزایر ناز قشم در گام اول رفع تصرف

مشاور امنیتی و انتظامی سازمان منطقه آزاد قشم بر غیرقانونی بودن هرگونه دخل و تصرف در حريم 60 متري سواحل جزیره قشم و آثار طبیعی که به ثبت ملی رسیده اند؛ تاکید کرد.

ادامه خبر
13 ارديبهشت

تجلیل امام جمعه شهرستان از مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم

امام جمعه شهرستان قشم به مناسبت گرامیداشت روز کار و کارگر از مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم و 8 کارگر نمونه تجلیل کرد.

ادامه خبر
8 ارديبهشت

حمایت معیشتی از 58 کارگر قشمی در روز جهانی کار و کارگر

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم از تهیه 58 بسته معیشتی برای کمک به اقتصاد آسیب دیده کارگران، ناشی از شیوع بیماری کووید 19 و تامین بخشی از مایحتاج آن ها در ماه مهمانی خدا خبر داد.

ادامه خبر
6 ارديبهشت

لبیک قشمی ها به ندای رهبر / اهدای 30 میلیارد ریال کالای اساسی به نیازمندان جزیره

رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه شهرستان قشم در آیینی با حضور رییس قرارگاه مرکزی مواسات، همدلی و کمک مومنانه شهرستان قشم و جمعی از علما، معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و مسوولان شهرستانی جزیره در محل قرارگاه مرکزی این رزمایش برگزار شد.

ادامه خبر
6 ارديبهشت

بهبود کیفیت عملکرد واحدهای سازمان و آموزش نیروهای بومی؛ دو هدف اساسی موسسه آموزش عالی قشم

سرپرست موسسه آموزش عالی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 57 نفر از دانشجویان این موسسه در سال 98 فارغ التحصیل شدند.

ادامه خبر
49 - 60 of 182

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد