خدمات

19 مهر

رعایت استاندارد پیش نیاز دستیابی به جهش تولید و رونق اقتصادی

مدیر غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: استاندارد و رعایت این مقوله یک اولویت اساسی برای پیشبرد و توسعه صنعت و پیش نیاز جهش تولید محسوب می شود، که می تواند رونق فضای اقتصادی و توسعه صادرات را به همراه دارد.

ادامه خبر
8 مهر

دسترسی به سایت ها و اماکن گردشگری درگهان تسهیل می شود

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و دفتر امور درگهان منطقه آزاد قشم از تسهیل دسترسی به سایت ها، اماکن و جاذبه های گردشگری در حوزه درگهان و روستاهای تابعه آن برای توسعه صنعت گردشگری در این مناطق خبر داد.

ادامه خبر
22 شهريور

رفع تصرف از اراضی ملی قشم به ارزش بیش از یک میلیارد و 100 میلیون ریال

رییس اداره حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی ملی و دولتی واقع در در روستای طولا به ارزش تقریبی بیش از یک میلیارد و 100 میلیون ریال خبر داد.‌

ادامه خبر
18 شهريور

صدور، تمدید و اصلاح 201 پروانه بهداشتي از ابتدای سال 99

مدیر غذا، دارو و استاندارد سازمان منطقه آزاد قشم صدور، تمدید و اصلاح 201 پروانه بهره برداری، ساخت و مسئول فنی، واحدهای صنعتی یا تولیدی (آرایشی و بهداشتی، غذایی و آشامیدنی) توسط این اداره از ابتدای سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
6 شهريور

نجات تمام سرنشینان خودروی حادثه دیده در بندر پهل

با حضور به موقع مسئولین اسکله لافت و ملوانان مستقر در این اسکله، شش سرنشین یک اتومبیل که هنگام ورود به لندیکرافت در این اسکله دچار حادثه ‌شده و به دریا سقوط کرده بودند، نجات پیدا کردند.

ادامه خبر
6 شهريور

شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم درهفته جاری اجرای 26 پروژه با 58.481.000.000 ریال اعتبار را تصویب کرد

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 58میلیارد و 481 میلیون ریال اعتبار در دو هفته اخیر برای اجرای 26 پروژه توسعه ای و جاری و نگهداری منطقه ای از سوی این معاونت تخصیص و توسط شورای برنامه ریزی و توسعه این سازمان در هفته جاری تصویب شد.

ادامه خبر
21 مرداد

تاکید مسئولین سازمان منطقه آزاد قشم بر احقاق حقوق پاکبانان و کارگران فضای سبز

جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با برگزاری نشستی فوق العاده با تذکر جدی خواستار تسریع فرآیند پرداخت حقوق پاکبانان و کارگران فضای سبز منطقه آزاد قشم توسط شرکت تعاونی کارکنان این سازمان شدند.

ادامه خبر
14 مرداد

120 مترمربع اراضی ملی در روستای گوری رفع تصرف شد

مسوول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف از اراضی ملی به ارزش بیش از 240 میلیون ریال در روستای گوری جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
12 مرداد

ایفای نقش منطقه آزاد قشم در ارتقای امنیت جزیره

سخنگوی منطقه آزاد قشم گفت: این سازمان در راستای نقش آفرینی برای ارتقای امنیت جزیره تعداد ۱۰ دستگاه موتورسیکلت به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را در اختیار نیروی انتظامی قرار داد.

ادامه خبر
28 تير

آغاز عملیات اجرایی کانال‌های دفع آب‌های سطحی درگهان / زیباسازی فضای روستایی شروع شد

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات اجرایی کانال‌های دفع آب‌های سطحی شهر درگهان و زیباسازی فضای روستاهای تحت پوشش این مدیریت خبر داد.

ادامه خبر
18 تير

انعقاد تفاهم نامه همکاری در حوزه های عمرانی، اقتصادی و گردشگری طولای قشم

تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی و گردشگری طولای قشم از سوی مديریت امور درگهان با دهيار و اعضای شوراي این روستا منعقد شد.

ادامه خبر
26 خرداد

آغاز پرداخت وام مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در منطقه آزاد قشم / 501 بنگاه اقتصادی مشمول دریافت تسهیلات حمایتی شدند

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از 501 مجموعه اقتصادی و تولیدی که مشمول استفاده از تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در محدوده منطقه آزاد قشم، تاکنون 19 بنگاه برای دریافت تسهیلات به بانک های قشم معرفی شده اند.

ادامه خبر
37 - 48 of 177

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد