خدمات

29 فروردين

نصب 100 المان شهری در قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از ساخت و نصب نزدیک به 100 المان محیطی شهری در قشم در سه سال گذشته خبر داد.

ادامه خبر
26 فروردين

رفع تصرف 4000 مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 4 میلیارد ریال در روستای کردوا قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای کردوا جزیره قشم مجموعا به مساحت چهارهزار مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد

ادامه خبر
25 فروردين

4 واحد صنفی متخلف در قشم پلمب شد

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از پلمب چهار واحد صنفی متخلف به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی مبارزه با شیوع ویروس کرونا در قشم خبر داد.

ادامه خبر
23 فروردين

رشد 23 درصدی سرانه فضای سبز در قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 23 درصدی سرانه فضای سبز قشم به ازای هر نفر در دولت دوازدهم خبر داد.

ادامه خبر
19 فروردين

کمیته راهبردی گردشگری با حضور همه ذینفعان در قشم تشکیل می شود

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از تشکیل یک کمیته راهبردی برای سیاست گذاری و برنامه ریزی در حوزه گردشگری با حضور همه ذینفعان از جمله هتل داران قشم خبر داد و گفت: تصمیمات این کمیته نه در قالب شعار بلکه در فضای واقعی اتخاذ و اجرایی خواهد شد.

ادامه خبر
14 فروردين

آغاز واکسیناسیون پاکبانان قشم علیه کرونا

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز واکسیناسیون پاکبانان واحد خدمات شهری این شرکت علیه ویروس کرونا خبر داد.

ادامه خبر
9 دی

برخورد منعطف بسترساز آرامش مسافران قشم است

مدیر حوزه مدیرعامل منطقه آزاد قشم گفت: انعطاف در برخورد با مسافران در اسکله لافت مورد تاکید است و همواره باید شرایط روز جامعه از سوی مسوولان درک و در رفتار آنان تجلی یابد.

ادامه خبر
9 دی

مسکن خانواده حادثه دیدگان شرکت ماهی سوزا تامین می‌شود

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: علاوه بر پرداخت دیه حادثه دیدگان شرکت صبا مجد قشم در سوزا، پنج واحد مسکونی برای خانواده ایشان ساخته می‌شود.

ادامه خبر
10 آذر

نوسازی مخازن جمع آوری زباله در جزیره قشم

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان منطقه آزاد قشم از نوسازی مخازن و تجهیزات جمع آوری زباله در درگهان، هلر، سهیلی و طبل در جزیره قشم خبر داد و گفت: در اجرای این اقدام افزون بر 100سطل زباله از جنس فلز و فایبرگلاس تامین و در این شهرها و روستاها نصب گردید.

ادامه خبر
30 آبان

کاهش ساعات کار شناورهای مسافری بندر شهید ذاکری قشم

مدیر بندر مسافری شهید ذاکری منطقه آزاد قشم از کاهش ساعات کار شناورهای مسافری بندر شهید ذاکری قشم درراستای عمل به محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونای کشور خبر داد.

ادامه خبر
30 آبان

پایگاه اطلاع رسانی جدید سازمان منطقه آزاد قشم راه اندازی می شود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی جدید این سازمان منطقه آزاد قشم در ماه آتی خبر داد.

ادامه خبر
11 آبان

هزینه سیلندرهای گاز در قشم با تصمیم ستاد تنظیم بازار اجرایی می شود

مدیرعامل شرکت مشعل گاز قشم گفت: پس از هفته ها بررسی و برگزاری جلسات مختلف تابستان سال جاری، ستاد تنظیم بازار شهرستان قشم مجوز فروش سیلندرهای گاز با مبلغ 150 هزار ریال به مصرف کنندگان را صادر کرد.

ادامه خبر
25 - 36 of 177

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد