خدمات

7 مرداد

آغاز پویش مرمت نوارهای حفاری در معابر شهر قشم

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز پویش مرمت نوارهای حفاری معابر شهری در محورهای اصلی و فرعی شهر قشم خبر داد

ادامه خبر
3 مرداد

اهداء یک دستگاه خودرو آتش نشانی از سوی سازمان منطقه آزاد قشم به روستاهای غرب جزیره

یک دستگاه خودرو آتش نشانی از سوی سازمان منطقه آزاد قشم با دستور ویژه رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان به روستاهای غرب جزیره قشم اهداء شد.

ادامه خبر
23 تير

13.1هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 131.5 میلیارد ریال در درگهان قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: چند قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در منطقه بالاکوه شهر درگهان جمعا به مساحت 13 هزار و 150 متر مربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
19 تير

حرکت پرشتاب جزیره قشم روی ریل توسعه

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم دارای ظرفیت های کم نظیر طبیعی و فرصت های بی نظیر اقتصادی است که موجب شده این منطقه به عنوان سرزمین فرصت های طلایی، دارای جایگاه ویژه ای در کشور باشد.

ادامه خبر
17 تير

تایید عملکرد مجمع عمومی طرح تملک دارایی های سرمایه ای سال 1398منطقه آزاد قشم

مدیر امور مجامع و حسابرسی داخلی سازمان منطقه آزاد قشم از تایید عملکرد مجمع عمومی طرح تملک دارایی های سرمایه ای این منطقه آزاد در سال مالی منتهی به 29 اسفند 98، توسط سازمان حسابرسی و شورای عالی مناطق آزاد کشور خبر داد.

ادامه خبر
16 تير

پلمب 17 واحد صنفی متخلف در 3 ماهه اول سال / کاهش شکایات مکتوب از اصناف قشم در فصل بهار

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از انجام 2 هزار 100 مورد گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی، بنگاه‌های اقتصادی، مراکز تجاری و خدماتی در قشم طی سه ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
16 تير

سیما و منظر قشم در مسیر تحول

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از توسعه عمران شهری باهدف استانداردسازی سیما و منظر شهر قشم خبر داد.

ادامه خبر
15 تير

بیش از 65 هزار مسافر بهار 1400 در فرودگاه قشم تردد کردند

مدیرکل فرودگاه بین المللی منطقه آزاد قشم گفت: در سه ماه نخست امسال 65 هزار و 255 مسافر با 860 سورتی پرواز از طریق این فرودگاه تردد کردند.

ادامه خبر
13 خرداد

روش های صیادی سنتی که به صورت انتظاری انجام می شود، میراث معنوی و یادگار نیاکان جزیره قشم است و هیچ آسیبی به ذخایر آبزیان وارد نخواهد کرد/ صیادی به روش های سنتی در قشم می تواند به عنوان جاذبه گردشگری به گردشگران معرفی شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: روش های صید و صیادی سنتی می تواند به عنوان جاذبه ای نوین در حوزه گردشگری کشور به علاقه مندان و گردشگران معرفی شده و ذائقه ای جدید در این صنعت ایجاد کند.

ادامه خبر
13 خرداد

صدور 84 پروانه ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه آزاد قشم

مدیر غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: از بررسی 15 پرونده جدید در سومین جلسه کمیته فنی و قانونی صدور، تمدید، تعلیق و ابطال پروانه واحدهای تولیدی مشمول قوانین سازمان غذا و دارو منطقه آزاد قشم در سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
12 خرداد

دعوت سازمان منطقه آزاد قشم از هلدینگ های بانک ها برای سرمایه گذاری در قشم

در پی تاكيدات علی درویش پور رییس هیات مدیره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مبني بر ايجاد تعامل سازنده با بانك ها به عنوان مشاورين و بازوهاي اقتصادي سازمان، نشست شورای بانک های منطقه آزاد قشم به ریاست معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور مدیران « گمرک » و « بازرگانی و اصناف » این سازمان و جمعی از روسای شعب بانک های مستقر در این منطقه در محل معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
11 خرداد

دارندگان مجوز اجاره‌داری سازمان منطقه آزاد قشم از پرداخت مالیات معاف می‌شوند

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از صدور مجوز اجاره‌داری برای مالکین واحدهای تجاری و خدماتی باهدف بهره‌مندی از معافیت مالیاتی خبر داد.

ادامه خبر
13 - 24 of 182

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد